
Govee Galaxy Light Projector 2 Pro Matter cu difuzor Wi‑Fi
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED flexibilă de înaltă tensiune. Grad de protecție: IP65 (doar pentru banda LED). Instalare cu suporturi autoadezive (10 buc.). Lungime bandă: 50 m. Lungime cablu de alimentare: 0,5 m. Culoarea luminii: alb rece.Adaptorul este inclus în pachet.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 400 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 80000 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 5520 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 400 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 400 W |
| Series | STRIP Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită