Recomandăm
Coșuri de jucării pentru copii albastre-deschis 2 buc. din material textil Classic Stripes Blue, Praline – Cam Cam Copenhagen
Dimensiuni 17 cm, ⌀ 24 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 190,39 RON
- 19.04.2026 - 190,39 RON
- 06.03.2026 - 187,85 RON
- 13.02.2026 - 176,8 RON
- 05.02.2026 - 221 RON
- 23.01.2026 - 187,85 RON
- 16.01.2026 - 192,27 RON
- 07.11.2025 - 176,8 RON
Descrierea produsului
Setul de coșuri Classic Stripes Blue și Praline de la Cam Cam Copenhagen este o soluție practică pentru organizarea lucrurilor în camera copilului, la masa de schimbat sau în baie. Coșurile au o suprafață matlasată cu un model subtil cu dungi. Sunt fabricate din bumbac organic 100% certificat OCS și umplute cu poliester 100% Oeko-tex Standard, 36% din material fiind obținut din culturi ecologice. Căptușeala interioară este decorată cu imprimeuri tipice Cam Cam, iar marginea coșului poate fi pliată în jos pentru a scoate în evidență imprimeul. Dimensiunile coșurilor sunt de 24 x 17 cm și 22 x 15 cm.
Dimensiuni
| Adâncime: | 17 cm |
|---|---|
| Diametru: | 24 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Produs în | IN |
| Număr piese | 2 buc. |
| Material specific | Poliester/bumbac |
| Greutate | 0.2 kg |
| Certificări și standarde îndeplinite | Organic Content Standard (OCS) |
| Seria | Classic Stripes Blue, Praline |
| Model | Cu dungi |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Albastru deschis |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Taburet gri deschis Milou – White Label
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

