
116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte
Decorațiune luminoasă argintie cu baterii Startop – Dakls
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Material | Metal |
| Tip dulie | LED |
| Greutate | 0.08 kg |
| Înălțime | 24 cm |
| Lățime | 5 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Bec inclus | Integrat |
| Sursă de alimentare | Pe baterii |
| Amplasare | Interior |
| Baterie inclusă | Nu |
| Număr baterii | 2 buc. |
| Tipul bateriei | AA |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Dakls |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

