
Plafonieră LED Brilagi SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 cm maro închis
Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu telecomandă. Permite a regla intensitatea, a schimba culoarea luminii sau a alege dintre modurile presetate. Funcție de memorie - plafoniera reține setările doar dacă este oprită cu telecomanda; la oprirea prin întrerupătorul clasic revine la setările implicite. Mod nocturn - luminează cu intensitate redusă. Temperatura de culoare: 3000-6000K. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Decorul lemnului | Nuc |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 58 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4930 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 340 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 58 W |
| Formă | Pătrat |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 58 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită