















Dimensiuni 77×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
✔️ Modernă și funcțională – combină estetica cu caracterul practic. ✔️ Blat rotund – promovează confortul utilizării și integrării în timpul meselor comune. ✔️ Funcție de extindere – facilitează extinderea mesei pentru un număr mai mare de persoane. ✔️ Construcție solidă – picioarele stabile din oțel asigură durabilitate pentru ani de zile. ✔️ Versatilitate – ideală atât pentru utilizare zilnică, cât și pentru ocazii speciale.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 77 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Nuc |
| Material picioare | Metal |
| Tip masă | Extensibilă |
| Formă | Rotundă |
| Tip picioare | Clasice |
| Stare | Nou |
| Lățime | ❶ 90 cm / 145 cm, ❷ 100 cm / 150 cm / 200 cm |
| Înălțime | 77,5 cm |
| Număr de inserții | ❶ 1 buc. x 55 cm (depozitată separat), ❷ 2 buc. x 50 cm (depozitate separat) |
| Forma blatului | Rotundă |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | ❶ 41,6 kg | ❷ 52,2 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
77×90 cm, extensibilă, rotundă

77×90 cm, extensibilă, rotundă

76×120×80 cm, decor stejar, dreptunghiulară

Extensibilă, în stil modern, decor stejar

78×80×80 cm, rotundă, mată

78×80×80 cm, rotundă, mată

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
77×110 cm, extensibilă, rotundă

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 2 persoane
În stoc
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, din PAL
În stoc
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, extensibilă, în stil modern

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

75×120×70 cm, decor stejar, cu picioare metalice

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×90 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, fixă

45×110×60 cm, în stil modern, decor stejar

În stil modern, pentru 4 persoane, fixă
În stocLivrare gratuită
55×60 cm, extensibilă, în stil modern

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată