



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Instalație LED de Crăciun de exterior. Temporizator: 6/18 ore. Lungimea totală a cablului: 15 m. Lungimea cablului iluminat: 10 m. Lungimea cablului de alimentare: 5 m. Număr de leduri: 100. 8 funcții: 1. Iluminare intermitentă la intervale de 1 secundă și apoi accelerare treptat; 2. Pornirea și oprirea lentă a luminii și alternarea tuturor diodelor; 3. Iluminare intermitentă alternantă, apoi alternarea rapidă a tuturor diodelor; 4. Pornirea și oprirea lentă a tuturor diodelor; 5. Iluminarea intermitentă alternată a diodelor; 6. Iluminare continuă; 7. Imitație de pâlpâire, apoi pâlpâire accelerată alternantă, apoi pornirea și oprirea lentă și alternantă a luminii; 8. Imitație de pâlpâire lentă. Culoarea luminii: alb cald. Pentru utilizarea în interior și exterior – grad de protecție IP44.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | E |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip | Decorațiuni/Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Loc | Cameră de zi/Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,6 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,6 W |
| Stil | Decorativ |
| Series | CHRISTMAS DECORATION Retlux, CHAIN Fast |
| Producător | Retlux |

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
sau 12 de 21 RON ori

Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc