


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 80.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Formă | Pătrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Series | NIVERO Polux, BOSTON Polux, KIOTO Polux, MORRIS Polux |
| Producător | Polux |

- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită