

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanț solar cu 30 de becuri LED. Acest lanț decorativ este potrivit pentru utilizarea în exterior pentru a ilumina grădina, pergola, balconul, terasa etc. Decorațiune unică de exterior. Produsul are grad de protecție IP44, fiind protejat împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, produsul are rol decorativ. Alimentat de un panou solar cu un vârf practic de conectare. Culoarea luminii: alb rece. Lungimea cablului iluminat: 4,5 m. Lungimea cablului de alimentare: 2 m. Distanțe dintre surse: 15 cm. Funcționează cu un acumulator NiMH integrat (1,2 V, 300 mAh). Întrerupător mecanic ON/OFF amplasat pe panoul solar.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Lanț de exterior/Corp de iluminat solar/Decorațiuni |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 30 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Capacitate | 300 mAh |
| Tensiune | 1,2 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Series | SOLAR Baterie centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită