
Aplică de exterior NORFOLK 1xE27/100W/230V IP43 Elstead NR2-BLK
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eurolamp pe care îl avem în stoc la prețul de 59.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Series | OUT SET Eurolamp |
| Producător | Eurolamp |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită