

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 95.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip control | Întrerupător |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Bej |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Decorul lemnului | Arbore de cauciuc |
| Stil | Altele |
| Series | TURIALDO Eglo |
| Producător | Eglo |

Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită