







Dimensiuni 81×44×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 170 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Material catifelat: Roz închis Lemn: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 44,5 cm Lățime șezut: 44 cm Adâncime: 54 cm Adâncime șezut: 38 cm Înălțime: 81,5 cm Înălțime șezut: 44 cm Capacitate: 120 kg Răsfățați-vă cu un nou interior elegant inspirat de țările nordice. La alegerea mobilei, luați în considerare dimensiunea camerei, scopul acesteia și propriul gust. Stilul scandinav preferat surprinde mulți prin ușurința, confortul și funcționalitatea sa ridicată. Sala de mese scandinavă este caracterizată de materiale naturale și culori delicate. Scaunul de masă Bora în specificații roz închis îndeplinește cerințe ridicate de confort și estetică. Picioarele din lemn masiv subliniază aspectul total al spațiului. Completează scaunul Bora gri scandinav cu o masă cu elemente din lemn. Bucură-te de momentele petrecute la cinele în familie sau la întâlnirile cu prietenii. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Mobilier Pentru copii
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Roz |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Adancime | 54 cm |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 44,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Inaltime | 81,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
89×45×53 cm, în stil modern, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
78×49×41 cm, în stil modern, - 4 bucăți

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Rotativ, cu cotiere, din piele
În stocLivrare gratuită
88×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
88×44×54 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag

82×48 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc