















Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.067 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Plastic: Alb Eco piele: Alb Lemn: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 49 cm Lățime șezut: 44 cm Adâncime: 52 cm Adâncime șezut: 43 cm Înălțime: 82 cm Înălțimea șezutului: 47 cm Capacitate maximă: 100 kg Greutate: 4,6 kg Material masă MDF: Alb Lemn: Fag Metal: Alb Dimensiuni masă Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea blatului mesei: 18 mm Specificații Set de masă pentru 4 persoane Scaune cu șezut ergonomic din eco piele Masa de sufragerie în design minimalist scandinav Blatul mesei ranforsat cu un cadru metalic solid Picioare de masă cu terminații antiderapante și ajustabile Livrat demontat Culoarea albă, picioarele din lemn natural de fag și liniile curate formează combinația ideală pentru interioare moderne și clasice. Acest set de masă este nu doar estetic impresionant, ci și funcțional, fiind proiectat pentru utilizarea zilnică. Scaunele cu șezut moale din eco piele oferă confort și stil, în timp ce masa stabilă cu întărire metalică poate face față fiecărei reuniuni de familie. Bucurați-vă de confortul care se remarcă prin simplitatea sa și completați spațiul cu accesorii practice, cum ar fi perne pentru scaune sau traverse decorative.
| Decor | Fag |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | Lemn, Plastic |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Alb |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Decor din lemn | Fag |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latimea mesei | 80 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | MDF |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Inaltimea scaunului | 82 cm |
| Latimea scaunului | 49 cm |
| Adâncimea scaunului | 52 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Seturi | Seturi |
| Model | Bicolor |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Greutate | 4,6 kg |

Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Decor nuc, cu scaune, din PAL
În stoc
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu scaune, pentru 6 persoane
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din lemn, decor fag, decor stejar
În stoc
Decor nuc, cu scaune, din PAL
În stoc
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav, cu scaune
În stoc
Din lemn, din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu bănci, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu scaune, din PAL
În stoc
Decor nuc, din PAL, pentru 4 persoane
În stoc
Cu scaune, rotund, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc




Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc