

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Luminator LED decorativ cu motive inspirate din natură. Partea din spate a corpului este deschisă, astfel încât lumina iluminează discret peretele camerei. Decorul evocă texturi naturale și creează o atmosferă armonioasă și plăcută. Pe partea din spate se află un buton pentru reglarea intensității și oprirea luminilor. Luminatorul poate fi controlat și prin telecomandă (inclusă în pachet). Memorie pentru ultima setare — la repornire rămân păstrate ultimele setări până când le modificați. Sursa de alimentare este o baterie reîncărcabilă (1x 30000 mAh Li-Polimer; inclusă în pachet). La intensitate redusă a luminii bateria poate dura până la 72 de ore. Pentru încărcare se poate folosi un încărcător USB obișnuit cu un curent minim de încărcare de 2A (cablu USB inclus). Banda LED este echipată cu cipuri LED de înaltă calitate, cu o durată de viață minimă de 50 000 h la luminozitate maximă. Emite o combinație de lumină alb cald și alb natural (zi). Corp fabricat din plăci din fibre de lemn (87 % din material provine din surse regenerabile). Grosimea materialului: 8 mm. Cablul de alimentare (alb): 3 m. Pentru montaj pe perete sunt incluse două cârlige cu dibluri (Ø 5 mm).
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Tip | Benzi cu LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Tensiune | 5 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Capacitate | 20000 mAh |
| Metodă de conectare | USB |
| Durata de viață a bateriei | 100 h |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go |
| Producător | Li-Go |

Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită