










Dimensiuni 83×230×140 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.804 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aparanța canapelei Specificații: Canapea de colț, Canapea în formă de L Mărime: Canapea 230 cm Culoare: Bej Varianta colțului: Colț universal Închidere pernuță 34 x 47 cm: Fermoar Tapițerie: POSO 02 Notă: Decorul lemnului din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului. Materialul canapelei Structura este realizată din lemn masiv și plăci aglomerate de înaltă calitate. Materialul suplimentar al cadrului canapelei este placaj și HDF. Șezuturile setului de canapele sunt compuse din spumă poliuretanică T30. Compoziția tapițeriei: 100% Poliester Material tapițerie: Catifea reiată (Velur) Tip spumă: T30 poliuretan Tip șezut: Umplutură din spumă Umplutură pernuță 34 x 47 cm: Spumă Rezistență la abraziune (Martindale): 35 000 Dimensiunile canapelei Lățime: 230 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 83 cm Înălțimea șezutului: 38 cm Adâncimea șezutului: 71 cm Suprafața de dormit: 140 x 200 cm Dimensiune pernuță: 34 x 47 cm Echipamente Spațiu de depozitare: Da Funcție pat: Da Funcție pat Extensie în pat: Da Tip extensie: Manual fără mecanism de extensie Livrat în piese de asamblat. Poso Materialul moale și plăcut Poso seamănă ca aspect cu catifeaua reiată. Efectul său 3D unic este plăcut la atingere și, în plus, foarte rezistent și durabil. Perii fini de la suprafață se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorită proprietăților sale unice, este utilizat ca țesătură de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este fabricată din 100% poliester cu greutate mare. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea acestora la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, asta înseamnă că după o anumită etapă de ciclu, țesătura prezintă uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Poso se mândrește cu un număr de 35.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite din gospodărie au în jur de 20.000 de cicluri. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Mobilier Trio cupoane | -10 % Pentru copii
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta, Universale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Culoare | Bej |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Materialul cadrului | Lemn masiv |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Două locuri, Mai multe, Trei locuri |
| Cu perne | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Picioare | Cu picioare |
| Latime | 230 cm |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Adancime | 140 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Marime | Tripla |
| Inaltime | 83 cm |
| Inaltimea scaunului | 38 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit | 200 x 140 cm |

În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
85×200×143 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc