






Dimensiuni 45×50×45 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 263 RON până la 299 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni masă mai mică Lățime: 45 cm Adâncime: 45 cm Înălțime: 45,5 cm Capacitate de încărcare: 15 kg Dimensiuni masă mai mare Lățime: 50 cm Adâncime: 50 cm Înălțime: 50,5 cm Capacitate de încărcare: 15 kg Greutatea totală a meselor: 8,3 kg Specificații Decor cald stejar artisan cu construcție neagră Construcția metalică asigură stabilitate Masa mai mică poate fi introdusă sub masa mai mare Picioare ajustabile Pot fi folosite ca mese de cafea sau de depozitare sau ca alternative pentru noptiere Produsul nu este destinat urcării sau cățăratului Livrate dezasamblate Creați-vă un cămin practic și primitor Acest set de două mese aduce o combinație excelentă de stil și practicitate, pe care o veți aprecia în orice casă. Masa mai mică poate fi ușor mutată sub cea mai mare, ceea ce este o soluție ideală pentru economisirea spațiului în camere mai mici. În living pot servi ca mese de cafea, unde masa cea mai mică poate fi folosită pentru a pune băuturi sau telecomenzi, în timp ce masa cea mai mare oferă spațiu pentru decorațiuni sau cărți. În dormitor, pot fi folosite ca noptiere cu suficient spațiu pentru o lampă, o carte și alte lucruri necesare. Datorită designului lor simplu, dar elegant, în decor stejar artisan și oțel negru, se potrivesc ușor în orice interior. În plus, puteți înviora aspectul lor cu ajutorul accesoriilor, cum ar fi vaze, lumânări sau organizatoare pentru lucruri mărunte. Cu aceste mese, veți crea nu doar un spațiu funcțional, dar și un colț primitor, care va invita la relaxare și confort.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
| Formă | Pătrate |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | Metal, PAL |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Seturi | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Suprafata | Mat |
| Latime | 50 cm, 45 cm |
| Inaltime | 45,5 cm, 50,5 cm |
| Lungime | 45 cm, 50 cm |
| Material suprafata | PAL |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Forma | Patrat |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 8,3 kg |

45×45×45 cm, mată, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×50×40 cm, mată, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

40×50×40 cm, pătrată, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×50×40 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
40×50×40 cm, mată, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×50×40 cm, pătrată, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL

Mată, din metal, din PAL
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, decor nuc, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

Mată, decor palisandru, - set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
51×40×45 cm, pătrată, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, decor tec, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor tec
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
45×80×80 cm, mată, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

48×80 cm, rotundă, în stil modern
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
43 cm, ⌀ 60 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc