





Dimensiuni 55 cm, ⌀ 54 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL: Stejar artisan Metal: Negru Dimensiuni Diametru: 54 cm Diametru raft inferior: 41,4 cm Înălțime: 41,4 cm Capacitate de încărcare a blatului superior: 30 kg Capacitate de încărcare a raftului inferior: 10 kg Greutate: 6,1 kg Specificații Măsuță de cafea cu utilizare universală Picioare ajustabile În stil industrial atemporal Construcția metalică solidă asigură stabilitate și durată lungă de viață Ideală pentru living, dormitor și birou Livrată în stare demontată Măsuță elegantă cu farmec Măsuța de cafea TAYLOR îmbină utilitatea practică cu un aspect elegant. Blatul rotund și raftul inferior în decor cald de stejar artisan sunt completate de structura metalică neagră, care oferă măsuței un aer ușor industrial. Datorită specificațiilor sale compacte, se potrivește perfect lângă canapea, fotoliu sau pat, ca loc pentru lampa, ceașca de cafea sau cartea preferată. Construcția sa ușoară și stabilă permite mutarea ușoară în funcție de necesitățile curente, devenind astfel un ajutor versatil pentru relaxare și muncă.
| Înălţime: | 55 cm |
|---|---|
| Diametru: | 54 cm |
| Formă | Rotunde |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | Metal, PAL |
| Stil | Industrial |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Suprafata | Mat |
| Capacitate de incarcare | 30 kg, 10 kg |
| Forma | Rotund |
| Extensibila | Fixe |
| Forma picioarelor | Clasice |
| Model | Bicolor |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Greutate | 6,1 kg |
| Inaltime | 55,5 cm |

Extensibilă, în stil modern, mată

Lucioasă, din sticlă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc