
Top Light - Corp de iluminat LED pentru bucatarie - ZSP LED 12 LED/12W/230V
Tip LED, - lumină neutră
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă practică pentru montaj sub dulap. Temperatură de culoare reglabilă printr-un întrerupător amplasat direct pe corpul lămpii. Alegeți între alb cald, alb neutru și alb rece (2700K, 4000K, 6500K) printr-o simplă apăsare de buton. Printr-un mecanism simplu de conectare tip plug-in se pot conecta până la 10 corpuri de iluminat suplimentare (livrat cu cablul de conectare necesar). Funcția pivotantă a barei luminoase permite ajustarea flexibilă a iluminatului în bucătăria sau atelierul dumneavoastră.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K/4000 K/6500 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Stil | Altele |
| Series | KITCHEN Briloner, KITCHEN Brilo |
| Producător | Brilo |

Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc