
Corp de iluminat LED fluorescent Top Light ZSP 18 LED/18W/230V
Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat sub dulap cu senzor de mișcare.Alimentare cu baterii de tip 6xAAA.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,9 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 12 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 174 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Tensiune | 9 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,9 W |
| Series | MOBILE Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
- lampă clasică, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită