Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Rabalux 78048 BAND LED/14W/230V 4000K alb
De la 101,76 RONîn magazinele online 3
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare de la 13,99 RON60 zile de returnat
Către e-shop
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat14 W
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei14 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei14 W
Echivalent cu un bec convențional90 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total1180 lm
Durata medie de viață a sursei25000 h
Tensiune230 V