

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 451.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2625 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Series | KIDS Zuma Line |
| Producător | Brilagi |

De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă, diametru
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă

De masă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc