
Spot Globo 57911-6D ROBBY 6xGU10/35W/230V crom mat
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Soclu | GU10 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Series | TRAVALE Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită