






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 105.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Culoare | Maro |
| Orientabile | Da |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Orificiu de montare | 68 mm |
| Adâncimea de încastrare | 25 mm |
| Grad de protecție ip | IP23 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | SALICETO Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 12V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Încastrat
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din cupru, din metal
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită