

Dimensiuni 8×49×63 cm
Salteluța pentru schimbat scutece Dreamland de la Cam Cam Copenhagen este concepută astfel încât să fie confortabilă și sigură pentru bebelușului tău. Forma sa cu margini ridicate oferă bebelușului suportul necesar. Aceasta este fabricată din spumă presată la rece și decorată cu un motiv delicat de baloane cu aer cald, nori, stele și zmeie zburătoare. Husa practică este detașabilă și lavabilă, plus că are un finisaj rezistent la murdărie și apă. Spuma din interior este acoperită cu o căptușeală moale, ceea ce facilitează scoaterea și punerea husei la spălat.
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 63 cm |
| Înălţime: | 8 cm |
| Produs în | IN |
|---|---|
| Material | Textil |
| Greutate | 0.6 kg |
| Înălțime | 8 cm |
| Lățime | 49 cm |
| Lungime | 63 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | Organic Content Standard (OCS) |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Dreamland |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac organic |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

Boluri și cutii