


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu aspect modern. Temperatura de culoare și luminozitatea pot fi modificate cu telecomanda. Temperatură de culoare: 2.700-6.500 K. Efect de retroiluminare, lumină de veghe și funcție de memorie. Produsul poate fi controlat vocal prin intermediul asistentului de voce și, de asemenea, poate fi controlat inteligent prin intermediul aplicației TUYA de pe un dispozitiv mobil. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Series | SLIM Briloner |
| Producător | Briloner |


Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită