Brilagi - LED Pendul pe cablu AURA LUX 3xGX53/30W/230V negru/fumuriu
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
AmplasareLiving și  dormitor
AbajurFără abajur
CuloareNegru
FormăRotundă
Becuri incluseDA (LED)
FuncțieTehnologie LED
Puterea de intrare a sursei7 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat21 W
Echivalent cu un bec convențional51 W
Flux luminos total1800 lm
Temperatură de culoare4000 K
SocluGX53
Număr de becuri3
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
TipLustră pe cablu
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei30 W