






Dimensiuni 30×30×30 cm
Cutia de depozitare Bamboo/Lin Cube de la Bigso va ajuta la aducerea liniștii și ordinii în fiecare cameră din casa ta. Dispune de un cadru durabil fabricat din 100% bambus și țesătură cu variații de fibre naturale. Țesătura este fabricată din 85% poliester reciclat și 15% in, în timp ce partea inferioară este fabricată din plăci de fibre reciclate. Cutia dispune de mânere integrate pentru transport și manipulare ușoară. În plus, designul său pliabil îi permite să fie pliată atunci când nu este utilizată, economisind spațiu prețios.
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 30 cm |
| Material | Textil |
|---|---|
| Culoare | De culoare crem |
| Tip | Fără capac/pentru raft |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | Bambus |
| Material specific | In |
| Greutate | 0.47 kg |
| Înălțime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Seria | Bamboo Storage |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Bigso |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×235 cm, - de joacă, clasic

Pentru alimente, set de, din plastic

Din metal

240×260 cm, înălţime, diametru