



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 107 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% bumbac (mușelină) Culoare Crem Caracteristici Specificații elegante într-o singură culoare Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1× la fiecare 14 zile Temperatura de spălare recomandată: 40 °C – 60 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria nu necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria bine Spălați separat, întotdeauna pe dos și cu fermoarul închis Folosiți un detergent potrivit pentru material și culoare După spălare, alegeți centrifugarea delicată Conținutul pachetului în funcție de variantă Lenjerie 135 × 200 cm: 1× husă pentru pilotă | 1× husă pentru pernă 80 × 80 cm Lenjerie 155 × 220 cm: 1× husă pentru pilotă | 1× husă pentru pernă 80 × 80 cm Lenjerie 200 × 200 cm: 1× husă pentru pilotă | 2× huse pentru pernă 80 × 80 cm Stil și confort în fiecare detaliu Lenjeria de pat din mușelină este alegerea perfectă pentru oricine își dorește o combinație de confort, simplitate și frumusețe naturală. Datorită moliciunii sale excepționale și respirabilității, oferă un mediu ideal pentru un somn liniștit pe tot parcursul anului. Structura delicat ondulată, fără necesitatea călcării, subliniază stilul relaxat și se potrivește atât cu un interior modern cât și natural. Lenjeria de pat nu doar că arată grozav, dar de asemenea facilitează îngrijirea zilnică a casei – și aceasta este o combinație pe care o veți adora.
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Dimensiunile lenjeriei | 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Sezon | Tot anul, De vară |
| Inchidere | Fermoar |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Stilul lenjeriei | Modern, Minimalist, Scandinav |
| Fara calcare | Da |
| Cu doua fete | Nu |
| Motivul lenjeriei | Monocroma |
| Latime | Pentru un pat de o persoana, Pentru un pat dublu |
| Dimensiunea pilotei | 135 x 200 cm, 155 x 220 cm, 200 x 200 cm |
| Dimensiune perna | 80 x 80 cm |
| Dimensiuni lenjerii de pat | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm, 2 buc 80 x 80 cm | 200 x 200 cm |
| Greutate | 0,7 kg |
| Seturi | Pilota si perna |

Din bumbac
În stoc
170×210 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc

140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc
170×210 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc






220×240 cm, pentru pat dublu, înălţime









Din bumbac, pentru pat dublu
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



Din bumbac, pentru pat dublu
În stoc

140×200 cm, pentru pat dublu, pentru pat de o persoană
În stoc





85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni