
Perna pentru scaun suspendat KOKON, gri inchis
110×20 cm, pentru scaune, grădină
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocDimensiuni 110×95 cm
Alege dintre 2 magazine:
Material Materialul husei: Poliester Materialul umpluturii: Poliester Culoare Verde deschis Cu model Dimensiuni (±5 cm) Lățime: 110 cm Lungime: 95 cm Lățimea pernei pentru cap: 45 cm Lungimea pernei pentru cap: 20 cm Șezut: cca 60 x 45 cm Spătar: cca 55 x 45 cm Suporturi laterale: cca 45 x 35 cm Notă: Dimensiunile menționate pot varia ușor în funcție de metoda de măsurare și elasticitatea umpluturii moi. Specificații Polstrování pentru scaune suspendate de toate tipurile Țesătură rezistentă la condițiile meteorologice Pachetul include partea de șezut a polstrování și perna pentru cap Scaunul suspendat nu este inclus în pachet
| Lăţime: | 110 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 95 cm |
| Amplasare | Pentru scaune, Pentru fotolii |
|---|---|
| Grădină | Da |
| Culoare | Verde |
| Latime | 110 cm, 45 cm |
| Materialul husei | Poliester |
| Lungime | 20 cm, 95 cm |
| Material umplutura | Poliester |
| Model | Cu motiv |
| Motiv | Animale |
| Tip | Pentru fotolii |

110×20 cm, pentru scaune, grădină
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită


Pentru scaune
În stocLivrare gratuită

Pentru scaune

Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
Pentru scaune
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc