




Material Placa: MDF + furnir natural Picioare: Lemn Culoare Decor lemn: Stejar Dimensiuni Lățime: 80 cm Lungime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea plăcii: 1,8 cm Capacitate de încărcare: 50 kg Greutate: 13,78 kg Specificații Pentru 4 persoane Livrat dezasamblat
| Decor din lemn | Stejar |
|---|---|
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Adancime | 80 cm |
| Extensibila | Fara extensie |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 80 cm |
| Forma picioarelor | Clasic |
| Material suprafata | MDF, Furnir Natural |
| Forma | Patrat |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 18,78 kg |


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc