










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Kanlux pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 30000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | LERTO Kanlux, XERTO Kanlux |
| Producător | Kanlux |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic
În stoc
De perete, pentru scări, din plastic
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită