
Plafonieră modernă albă cu 2 lumini, dreptunghiulară reglabilă - Jeana
Aplicat, în stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 308.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED, Halogen |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal, Lemn |
| Culoare | Alb |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Series | SELE Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Aplicat, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Orientabil, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
În stil modern
În stoc
Aplicat, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocAplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităÎn stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din sticlă
În stoc
Cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită