



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Faceți-vă viața mai plăcută cu produse inteligente. Economie de energie și respect pentru mediu; îmbunătățire eficientă a calității vieții și satisfacerea diverselor nevoi ale clienților — beneficii pe care orice consumator le poate aprecia la iluminatul inteligent. Adoptați o sursă de lumină LED foarte eficientă, cu redare fidelă a culorilor, intensitate luminoasă ridicată, consum redus de energie și impact redus asupra mediului. Se pot regla luminozitatea și temperatura de culoare, de la alb cald până la alb rece. Funcția RGB - selecție de până la 16 milioane de culori. Control prin aplicația AigoSmart (pentru iOS și Android). Compatibil cu Amazon Alexa și Google Assistant.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Alexa |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 7500 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 200 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Producător | IDEAL LUX |

Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro

Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită


De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită