



Dimensiuni 91×45 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 208 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material textil: Gri (Brego 18) Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 45 cm Lățimea șezutului: 45 cm Adâncimea șezutului: 39 cm Înălțime: 91 cm Înălțimea șezutului: 51 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate: 100 kg Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecând tonuri neutre cu o singură culoare accentuată se creează un spațiu perfect lejer. Inspiră-te din țările scandinave, care combină culori fine cu materiale naturale. Sălile de masă scandinave sunt pline de lumină, plante proaspete și sunt pe deasupra complet funcționale și practice. Scaunul de bucătărie gri închis ALAN B va deveni o podoabă a sălii de mese. Completează scaunul cu o masă de lemn deschisă la culoare. În sala de mese, alege accesorii subtile care sunt funcționale. Optează și pentru ghivece suspendate din in, în care să așezi plante veșnic verzi sau ierburi aromatice.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 91 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Materialul husei | Tesatura |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Inaltimea scaunului | 51 cm |
| Greutate | 5,2 kg |

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, cu cotiere

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri

- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

80×42×52 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc