

Dimensiuni 17×98×57 cm
Alege dintre 2 magazine:
Dimensiuni Lățime: 98 cm Înălțime inclusiv roți: 17 cm Adâncime: 57 cm Pachetul acestui set include 1x fața frontală a cutiei 1x fața din spate a cutiei 4x plăci de sololit pentru fundul cutiei 2x șipci de conectare pentru îmbinarea plăcilor de sololit ale fundului cutiei 1x partea stângă a cutiei 1x partea dreaptă a cutiei Material de conectare Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani
| Lăţime: | 98 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 17 cm |
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Tip | Cutie |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Decor din lemn | Stejar |
| Lac | Da |
| Adancime | 57 cm |
| Inaltime | 17 cm |
| Lungime | 98 cm |
| Greutate | 6,1 kg |

17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
18×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc