






Dimensiuni 81×145×205 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.382 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Placă aglomerată de mobilier de calitate superioară Culoare Alb Dimensiuni Lungime exterioară: 204,5 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 145 cm Lățime interioară: 140 cm Înălțimea capătului de pat la cap: 80,5 cm Înălțimea capătului de pat la picioare: 42,5 cm Înălțimea somierei de la podea: 33,5 cm Încălzirea saltelei în cadrul patului: 7 cm Sarcina maximă: 120 kg per persoană Specificații Design modern și atemporal Pachetul include kitul de montaj pentru pat Montaj simplu Decorațiunile nu sunt incluse În prețul produsului este întotdeauna inclus patul, somiera și salteaua în funcție de ce variantă alegeți Pachetul acestui set include 1x capăt de pat frontal la picioare 1x capăt de pat posterior la cap 2x părți laterale 1x șină centrală 1x al cincilea picior central Material de fixare Instrucțiuni de montaj Garanție 2 ani Inspirați-vă în continuare Paturi din lemn masiv Paturi Dormitor Paturi pentru copii Paturi tapitate Paturi casuta
| Lăţime: | 145 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 205 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Set | Cu saltea |
| Material | Tapițate, PAL |
| Cu picioare | Da |
| Model | Înalte |
| Cu tăblie | Da |
| Culoare | Alb |
| Saltele | Saltea Sommera 18 cm |
| Somiera pat | Fara somiera |
| Dimensiune | 140 x 200 cm |
| Potrivit pentru | Camere |
| Pret | Pana la 630 Lei |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Lac | Nu |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Latimea interioara | 140 cm |
| Latimea exterioara | 145 cm |
| Greutate | 34,85 kg, 47,7 kg, 63,9 kg, 61,15 kg, 42,8 kg, 50,45 kg, 55,95 kg, 58,65 kg, 66,6 kg, 63,85 kg, 42,5 kg, 40,05 kg |
| Lungime exterioara | 204,5 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 80,5 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 42,5 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 33,5 cm |

Tapițat, cu noptiere, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
Livrare gratuită
Cu noptiere, cu picioare, din lemn
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
Livrare gratuită
Cu noptiere, cu picioare, din lemn
În stoc
Cu saltea, cu noptiere, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, cu noptiere, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu noptiere, cu picioare, din lemn
În stocLivrare gratuită
180×200 cm, tapițat, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
180×200 cm, cu picioare, din lemn
Livrare gratuită
140×200 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, cu noptiere, cu picioare
În stocLivrare gratuită
160×200 cm, cu noptiere, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, cu picioare, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar, din PAL
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, cu noptiere, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu tăblie
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu noptiere, cu picioare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, fără saltea
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, cu noptiere, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu noptiere, cu picioare, din lemn
În stocLivrare gratuită
135×190 cm, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, din lemn, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
160×200 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Tapițat, în stil modern, decor pin
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc