



Dimensiuni 70×90 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 8 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% microfibra - poliester Greutate: 90 g/m2 Culoare Alb Crem Bej Verde Dimensiuni Lățime: 70 cm Lungime: 90 cm Notă: Dimensiunile menționate pot varia cu ± 5 cm Specificații Nu albiți Fermoar Temperatura recomandată de spălare 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul conține 1 bucată
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip închidere | Fermoar |
| Motiv | Unicolor |
| Material | Poliester |
| Culoare | Verde |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Gramaj | 90 g/m2 |
| Latime | 70 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Numarul de bucati din pachet | 1 |
| Tip | Huse de perne decorative |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Seturi | Fata de perna individuala |

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
40×50 cm, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
40×60 cm, cu fermoar, din poliester

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
40×40 cm, pătrată, cu fermoar
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
40×40 cm, pătrată, cu fermoar
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc