
Masa de pranz HOMCOM moderna, bucatarie, sufragerie 103x76x73.5cm | Aosom Romania
Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităDimensiuni 75×100×60 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 249 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Laminat: Alb Metal: Alb Dimensiuni Lățime: 100 cm Adâncime: 60 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 15 kg Specificații Masa pentru 4 persoane Construcție metalică stabilă Placă cu decor lemn, ușor de întreținut Design simplu și minimalist Livrată demontată Puritate și prospețime pentru interiorul tău Mizează pe alb atemporal, care pare elegant, curat și aerisit. Această masă de sufragerie în specificații albe complete va aduce în casa ta prospețime și lumină, ideală pentru bucătării moderne și spații mai mici. Se combină excelent cu orice stil coloristic de scaune și accesorii și datorită versatilității sale nu va ieși niciodată din modă. Întreținerea practică și construcția stabilă asigură că va deveni o parte indispensabilă a vieții de zi cu zi.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Alb |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Forma picioarelor | Clasic |
| Inaltime | 75 cm |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Adancime | 60 cm |
| Latime | 100 cm |
| Materialul placii | Laminat |

Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
179×179×179 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

77×110 cm, extensibilă, rotundă

102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc