













Dimensiuni 38×65×65 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 342 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material taburetului Cadru: Placă de mobilier, lemn Husa: POSO 105 Culoarea husei: Crem Compoziția husei: 100% Poliester Materialul husei: Catifea (Velur) Rezistența la frecare (Martindale): 35 000 Tipul șezutului: Umplutură din spumă Picioare: Plastic Dimensiuni taburetului Lățime: 65 cm Adâncime: 65 cm Înălțime: 38 cm Înălțimea șezutului: 38 cm Volumul spațiului de depozitare: cca 80 l Picioare: 2 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da Deschiderea este asigurată de balamale metalice cu chingă de siguranță Taburetul este echipat cu mâner pentru deschidere confortabilă Poso Țesătura Poso are un aspect catifelat și amintește de velur. Efectul său unic 3D este plăcut la atingere, în plus fiind foarte rezistent și durabil. Firele fine de pe suprafață se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorită caracteristicilor sale unice, este folosită ca material de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este realizată din 100% poliester cu densitate mare.Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea la uzură, cunoscut sub numele de test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Poso se mândrește cu 35 000 de cicluri. Țesăturile obișnuite pentru uz casnic au în jur de 20 000 de cicluri.
| Lăţime: | 65 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 65 cm |
| Înălţime: | 38 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Culoare | Bej |
| Forma | Pătrată |
| Material | Tapițate |
| Material tapițerie | Textil |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Model | Monocrom |
| Latime | 65 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Inaltime | 38 cm |
| Extensibila | Fara extensie |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Aspect | Cu picioare |
| Greutate | 11 kg |

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc