Perdea opaca LOOM VELVET 140x250 cm, verde Agatat: Rejansa
Dimensiuni 140×201-300 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 58 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 58 RON
- 27.05.2026 - 58 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Material 100% poliester (microfibra): Verde Dimensiune +/- 3% Lățime: 140 cm Înălțime: 250 cm Diametrul interior al inelului metalic: 3,5 cm Detalii Draperie parțial opacă Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C Nu albiti Nu curățați chimic Nu uscați în uscător Calcare până la 110 °C Draperiile ca element cheie al interiorului Draperiile joacă un rol important nu doar în aspectul camerei, ci și în funcționalitatea acesteia. Ajută la reglarea luminii, îmbunătățesc intimitatea și pot adăuga interiorului o eleganță sau o atmosferă primitoare. Draperiile alese corect pot mări optic spațiul sau îi pot oferi un sentiment de căldură și confort. Indiferent dacă căutați draperii opace practice sau variante ușoare și aerisite, acestea ar trebui să se potrivească întotdeauna cu stilul general al casei dumneavoastră.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 201-300 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip prindere | Vitraj, Bara de perdea |
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Culoare | Verde |
| Tip | Francez |
| Agatat | Rejansa |
| Model | Monocrom |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Material | Poliester |
| Locație | Pentru interior |
| Dimensiuni | 140 x 250 cm |
| Sistem de agatare | Rejansa, Inele metalice |
| La metru | In numerar |
| Lungime | 201 - 300 cm |
| Latime | 101 - 200 cm |
| Transmiterea luminii | Partial opacizant |
| Diametrul inelului metalic | 3,5 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Set 12 oua agatate SELMA ÄGG
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc













