

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Drăguță lampă portabilă în formă de pește din filmul În căutarea lui Dory de la Disney Pixar. Lampă ideală ca lumină de veghe discretă. Peștișorul Dory este confecționat din material moale SoftPal, plăcut la atingere și perfect pentru a-i ține companie copilului dumneavoastră în timpul adormirii. Se aprinde și se stinge printr-o simplă înclinare. Funcționează cu 2 baterii AAA (nu sunt incluse în pachet). Lampa se oprește automat după 5 minute.
| De veghe | Da |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Stil | Pentru copii |
| Funcție | Pe baterii, neincluse/Tehnologie LED |
| Loc | Camera copiilor |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Puterea de intrare a sursei | 0,3 W |
| Tensiune | 3 V |
| Tip | Veioză de veghe/Lampă de masă |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,3 W |
| Flux luminos total | 5 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 1000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,3 W |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Series | DORY Philips, FIGURE Philips |
| Producător | Philips |

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De tavan, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan, de veghe
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită