Eglo 97303 - Aplică LED de exterior MELZO LED/11W/230V neagră IP65
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipDe  perete
Putere230V
StilAltele
Culoarea luminiiAlb cald
Perioadă de garanție60 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei11 W
Durata medie de viață a sursei25000 h
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP65
Flux luminos total950 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional70 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei11 W
LocGrădină și alei
Consumul total de energie al corpului de iluminat11 W
SeriesMELZO Eglo
ProducătorEglo
Produse similare
Corp de iluminat de exterior pentru căi de acces 1xGU10/35W/230V IP44 crom mat
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal