
Bandă LED RGB dimabilă MUSIC 18W/230V 5m IP65 Wi-Fi Tuya Immax NEO 07734L + telecomandă
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa exterioara cu sursa de lumina dimmabila.Contine dioda LED RGB pentru modificarea culorilor.Pachetul include o telecomanda pentru dimmare sau modificarea culorilor.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/RGB/Control la distanță |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Echivalent cu un bec convențional | 8 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Stil | Altele |
| Flux luminos total | 450 lm |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | TOBY-LED Lucide |
| Producător | Lucide |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, freestanding, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, șeminee clasice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită