
Plafonieră pentru copii ROCKET 3xE27/15W/230V Dalber 63353
De tavan
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 119.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu/Transformator inclus |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,8 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5,4 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Series | SPARINO Eglo |
| Producător | Eglo |

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc