





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumină LED de perete pentru exterior cu protecție IP=44 împotriva corpurilor >1mm, protejată împotriva stropilor de apă. Sursa este inclusă în pachet. Culoarea sursei este alb cald, fluxul luminos 280lm.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Flux luminos total | 280 lm |
| Puterea de intrare a sursei | 3,7 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,7 W |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,7 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | BASALGO Eglo |
| Producător | Eglo |

- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
