
Eglo 98632 - Set 3x spoturi LED încastrate FUEVA 3xLED/5W/230V
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
adâncime de instalare 25 mm
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,7 W |
| Orificiu de montare | 78 mm |
| Puterea de intrare a sursei | 2,7 W |
| Formă | Rotund |
| Adâncimea de încastrare | 25 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,1 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 3 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Series | FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Smart, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită