
Set de 4 spoturi încastrate moderne din oțel IP44 - Hurricane
De perete, de 230V, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație LED de urgență pentru montare pe suprafață deasupra ieșirilor de urgență.Indicatorul verde rămâne aprins dacă lumina este alimentată, se stinge în cazul unei întreruperi de curent.Pachetul include: autocolante de siguranță, cablu de conectare, garnitură și șuruburi pentru montare pe suprafață.Timp de iluminare în caz de întrerupere a curentului 3h.Iluminare în caz de întrerupere a energiei.Unghiul de iluminare 120°.Grad de protecție IP65 - protecție împotriva apei sub presiune și rezistent la praf.În pachet sunt incluse pictograme și șuruburi de montaj.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K |
| Flux luminos total | 150 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 30000 ON/OFF |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 100-240 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Clasic |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | EMERGENCY EXIT |
| Producător | NEDES |

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită