
Eglo 96679 - Plafonieră LED RGBW dimerizabilă FUEVA-C LED/15,6W/230V BT
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina ia o nouă direcție - EGLO connectNu aveți nevoie de wi-fi sau adaptor.Controlabilă prin smartphone/tabletă sau telecomandă.Bluetooth cu consum redus de energie.Aplicație gratuită pentru Android și iOS.Funcția RGBW asigură o tranziție lină a luminii albe între 2700 - 6500 K, iar în același timp puteți alege din 16 milioane de culori, toate comod de pe fotoliul dumneavoastră.Reglare continuă a intensității luminoase (0-100%).Alegere din 16 milioane de culori RGB.Setare culori predefinite.Posibilitatea de a programa ora de pornire și oprire a corpului de iluminat.Funcția Disco schimbă atmosfera luminoasă în funcție de muzica aleasă de dumneavoastră (după ritm), stocată pe dispozitivul mobil/tabletă.Corpurile de iluminat pot fi controlate simultan prin telecomandă și telefon mobil.Telecomanda nu este inclusă în pachet - poate fi achiziționată separat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Bucătărie, Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Lățime | Lăţime |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Funcție | Iluminat inteligent/RGB/Control prin telefon |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Series | CONNECT Eglo, CAPASSO-C Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stoc
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită