


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 130 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Series | SHELL Philips |
| Producător | Philips |



Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită





- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc




Din metal, din plastic, lăţime
În stoc




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită