
121,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Venti pe care îl avem în stoc la prețul de 154.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1440 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Series | DIM UP Venti |
| Producător | Venti |







Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită











Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită