

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern cu aspect simplu destinat pentru spațiul interior. Poate fi utilizat ca plafonieră sau aplică. Sursa este inclusă. Clasă energetică: A. Temperatura culorii: alb cald. Durata de viață a sursei LED este de peste 30 de ani. Garanție de 5 ani. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Formă | Rotund |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Dormitor |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Series | TWIRLY Philips |
| Producător | Philips |




Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită




Din metal, din plastic, lăţime
În stoc


Smart
În stocLivrare gratuită




Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită